Dzwoń: +48 784 963 387
DARMOWA WYSYŁKA dla zamówień od 199 zł
Dzwoń: +48 784 963 387
DARMOWA WYSYŁKA dla zamówień od 199 zł
DARMOWA WYSYŁKA dla zamówień od 199 zł
Na skróty
Dzwoń: +48 784 963 387

Field Notes National Parks

Field Notes National Parks

Field Notes National Parks to edycja poświęcona amerykańskim parkom narodowym. Trzy trójpaki i dziewięć rewelacyjnych grafik.

Każdy kto śledzi poczynania Aarona Draplina i Jima Coudala* w poniedziałek ósmego lipca (premiera w USA) przecierał oczy ze zdumienia. 43 edycja, a współwłaściciele Field Notesów znów zaskoczyli fanów. Do tego w świetnym stylu.

Field Notes National Parks

9 amerykańskich parków narodowych na okładkach przygotowanych przez świetnych grafików** z The Fifty-Nine Parks:

Seria A

W serii A, czyli pierwszym trójpaku grafiki przedstawiają Yosemite National Park i Zion National Park w opracowaniu Dana McCarthy’ego oraz Acadia National Park Telegramme Paper Co.

Field Notes National Parks – seria A

Seria B

Seria B to Grand Canyon National Park autorstwa DKNG Studios, Joshua Tree Nat’l Park przygotowany przez The Little Friends of Printmaking oraz Mount Rainier Nat’l Park zaprojektowany przez Glenna Thomasa.

Field Notes National Parks – seria B

Seria C

W serii C na okładkach zagościły: Rocky Mountain National Park – Rory Kurtz, Great Smoky Mountains National Park – Chris Turnham, Yellowstone National Park – Brave the Woods.

Nie brakuje detali i miłych dla duszy oraz oka dodatków. Każdy notes jest łączony miedzianymi zszywkami. To nawiązanie do starych materiałów reklamowych promujących parki. Wewnątrz każdego notatnika znalazło się też miejsce na pieczątkę z rezerwatu, a na tylnej okładce – jego historię.

Wybierasz się do parku? Symboliczne miejsce na obowiązkową pieczątkę.

Field Notes National Park i pióra wieczne

Papier w Field Notesach to nie jest Tomoe River, ale przy odrobinie uwagi przy doborze pióra i atramentu sprosta potrzebom użytkownika piór. Szczególnie dla miłośników cienkich i średnich stalówek (EF-ki, F-ki i M-ki) notesy mogą stać się podstawowym miejscem na codzienne zapiski.

Papier wewnątrz to Finch Paper Opaque Smooth 60#T “Bright White” z liniaturą w kolorze Green Earth naniesioną tuszem Toyo bazującym na soi. Kratka 4,7 mm x 4,7 mm. Notesy mają rozmiar kieszonkowy (89 mm x 140 mm).

Przyjemnego pisania,
Marcin

Nowa edycja Field Notes National Parks jest już dostępna w Pióromaniaku w cenie 65 zł/trójpak. Poszczególne serie można znaleźć tutaj:

* Zaczęło się niewinnie. Od pomysłu wskrzeszenia starych kieszonkowych notesów, które pomagały farmerom liczyć i pamiętać. Najpierw pojawiły się trójpaki w kolorze kraft (obecnie seria Original). Reszta to już historia. Więcej tutaj.

** Artyści i ich profile:
Yosemite & Zion – 
Dan McCarthy
Acadia – 
Telegramme Paper Co.
Grand Canyon – 
DKNG Studios
Joshua Tree – 
The Little Friends of Printmaking
Mount Rainier – 
Glenn Thomas
Rocky Mountain – 
Rory Kurtz
Great Smoky Mountains – 
Chris Turnham
Yellowstone – 
Brave the Woods

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *