Dzwoń: +48 784 963 387
DARMOWA WYSYŁKA dla zamówień od 199 zł
Dzwoń: +48 784 963 387
DARMOWA WYSYŁKA dla zamówień od 199 zł
DARMOWA WYSYŁKA dla zamówień od 199 zł
Na skróty
Dzwoń: +48 784 963 387
TWSBI GO Smoke open

TWSBI GO

Dotarło do nas TWSBI GO. To fascynujące, że pomimo ponad stuletniej historii piór, producenci nadal potrafią zaskakiwać nietypowymi rozwiązaniami. Nowy system napełniania (tłok ze sprężynką), połączenie zbiornika na atrament z szyjką i bajecznie proste napełnianie atramentem z butelki. Jak tu nie kochać TWSBI?

TWSBI GO Sapphire tlok
TWSBI GO Sapphire – tłok na sprężynkę

Wbudowany tłok jest banalnie prosty w obsłudze. Wystarczy, że odkręcisz korpus. Gdy stalówka i częściowo szyjka będą już zanurzone w atramencie naciśnij na tył tłoka. Po chwili gotowe. Napełnianie tylko atramentem z butelki. Do GO nie włożysz ani naboi, ani tłoczka (konwertera).

W odróżnieniu do pozostałych piór TWSBI, model GO ma skuwkę na zatrzask, a nie na gwint. Dzięki temu jej zakładanie i zdejmowanie jest szybsze. Pomimo zastsowanego mechanizmu zatrzaskowego, skuwka trzyma sie mocno, nie otwiera się i nie spada.

GO jest dostępne w dwóch kolorach: Smoke z czarno-szarym korpusem (znany z Vaca Mini) i Sapphire – niebieski. Do wyboru 5 rozmiarów stalówek: EF, F, M, B i stub 1.1 mm.

TWSBI GO Sapphire TWSBI GO Smoke
TWSBI GO Sapphire vs Smoke

GO jest szersze niż Pilot MR i Lamy Safari. Pomimo rozmiaru komfortowo układa się w dłoni. Poniżej znajdziecie porównanie czterech popularnych piór dla osób rozpoczynających przygodę:

TWSBI GO Lamy Safari Pilot MR TWSBI ECO porownanie_
Porównanie piór (od dołu do góry): Pilot MR vs TWSBI GO vs TWSBI ECO vs Lamy SafariTWSBI GO Lamy Safari Pilot MR TWSBI ECO porownaniePilot MR vs TWSBI GO vs TWSBI ECO vs Lamy Safari – bez skuwek

TWSBI GO jest dostępne w Pióromaniaku w cenie 109 zł. Do wyboru dwa kolory: Smoke i Sapphire.

Do przeczytania,
Marcin Milewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *