Dzwoń: +48 784 963 387
DARMOWA WYSYŁKA dla zamówień od 199 zł
Dzwoń: +48 784 963 387
DARMOWA WYSYŁKA dla zamówień od 199 zł

10 propozycji do 60 zł na udany prezent na mikołajki

Prezent na mikolajki

Mikołajki coraz bliżej. Przedstawiamy Wam naszą subiektywną listę prezentów do 60 złotych dla papiero-, atramento- i pióromaniaków (tak, tak – zwykle te manie się ze sobą łączą).

Zobaczcie, co wybraliśmy!

1. Notatnik MIDORI MD PAPER – 44 zł

Midori MD A6 notatnik – sklep Pioromaniak.pl

Minimalizm prosto z Japonii. Notatnik Midori MD (Midori Diary) posiada nietuzinkowy papier, który nie przepuszcza atramentu na drugą stronę (po przewróceniu kartki widać jedynie cień pisma). Podczas produkcji jego jakość jest ręcznie sprawdzana przez pracowników wyposażonych w pióra, atramenty o zróżnicowanych właściwościach, ołówki, pędzle i inne przybory do pisania oraz… malowania. Notatnik otwiera się na płasko. Polujesz na prezent dla osoby, która szuka dziury w całym? Midori MD przychodzi z pomocą.

2. Notatnik MIDORI GRAIN – 28zł

Notatnik Midori Grain brązowy czarny sklep Pioromaniak.pl
Notatnik Midori Grain brązowy lub czarny – sklep Pioromaniak.pl

Midori Grain to połączenie hiszpańskiej skóry bydlęcej przygotowywanej w Walencji (okładka) oraz papieru Midori MD tworzonego od lat 60. w Japonii. Dobry pomysł na prezent dla miłośników praktycznych niespodzianek. Kieszeń lub torebka to jego naturalne środowisko. Zawsze pod ręką.

3. Pióro wieczne do kaligrafii PILOT PARALLEL – 59 zł (obecnie w promocji 49 zł)

 

Pióro wieczne Pilot Parallel - sklep Pioromaniak
Pióro wieczne Pilot Parallel – sklep Pioromaniak.pl

Pióro wieczne Pilot Parallel pozwala z przytupem wejść w świat kaligrafii i kreatywnego posługiwania się przyborami piśmienniczymi. Dzięki nietypowej konstrukcji stalówki pozwala na pisanie cienką linią (0,5 mm), gdy stalówka ułożona jest bokiem oraz kaligraficzne szaleństwo, gdy stalówkę przykładamy do papieru poziomo.

Jeżeli posiada się co najmniej dwa Piloty Parallel z nabojami z atramentem w różnych kolorach, można pisać z gradientem!

4. Notatniki FIELD NOTES – od 50 zł

Field Notes Pitch Black notes notatniki sklep Pioromaniak.pl
Field Notes Pitch Black – notatniki – sklep Pioromaniak.pl

 

Klasyka ze Stanów Zjednoczonych. Field Notes to kieszonkowe notatniki sprzedawane w trójpakach lub dwupakach. Zaprojektowane z głową i odrobiną humoru. Szukając prezentu możesz wybierać między kwartalnymi edycjami specjalnymi (np. zimową – Resolution) lub serią Original.  Różne formaty. Doskonale sprawdzą się, gdy posługujesz się ołówkiem. W przypadku piór przydadzą się stalówki EF lub F.

5. Pióro wieczne SHEAFFER VFM – 58zł

Pióro Sheaffer VFM  – sklep Pioromaniak.pl

Stylowe, umiarkowanych rozmiarów pióro wieczne, które będzie dobrym wyborem do pisania na co dzień. Stalówki są dobrej jakości, piszą cienko i gładko. Korpus i skuwka pióra są pokryte matowym lakierem, a wykończenia niklowane. Biała kropka na klipsie Sheaffera VFM to symbol gwarancji jakości. Świetnie sprawdza się w każdej sytuacji – zarówno podczas formalnych spotkań jak i przy codziennych notatkach w szkole lub pracy.

6. Notatnik RHODIA NR 18 – 21 zł

Notatniki Rhodia – sklep Pioromaniak.pl

Rhodia to świetne notatniki dla użytkowników piór wiecznych. Wysokiej jakości papier uwalnia głowę pióromaniaków od przebijania i strzępienia atramentu. Wzór do naśladowania. Dostępne w trzech kolorach (czarny, pomarańczowy, biały), wielu formatach i różnych liniaturach (w linię, w kratkę, czyste lub w kropki).

7. Atrament VISCONTI – 25 zł (naboje), 59zł (butelka)

Atrament_Visconti_niebieski_czarny_sklep
Atrament Visconti – sklep Pioromaniak.pl

6 kolorów w pomysłowo i ze stylem zaprojektowanych butelkach lub nabojach ukrytych w bakelitowym pudełku. Uwaga! Jeden z najpiękniejszych niebieskich atramentów. Butelki mają pojemność 60 ml, a w opakowaniu znajduje się 7 nabojów.

8. Atrament LAMY T52 – 33 zł (butelka)

Pioro wieczne Faber-Castell Ambition OpArt Ocean Blue sklep Pioromaniak.pl
Atrament Lamy T52 – sklep Pioromaniak.pl

Lamy zastosowało taką konstrukcję butelki, która pozwala napełnić pióro wieczne nawet wówczas, gdy pozostało już tylko trochę atramentu. Ostatnie mililitry zbierają się w specjalnym wgłębieniu na dnie, pozwalającym na zanurzenie stalówki i spływaka.  Lamy T52 są wyposażone w rozwijaną bibułkę do oczyszczenia stalówki. Kolejny świetny pomysł Lamy! Osiem kolorów.

9. Ołówki FIELD NOTES – 35zł

Olowki Field Notes nr 2 - sklep Pioromaniak.pl
Olowki Field Notes nr 2 – sklep Pioromaniak.pl

Ołówki nielakierowane z drewnianą oprawą, nadającym się do recyklingu aluminiowym okuciem oraz gumką, która podlega biodegradacji. Nadruk z tuszu wolnego od toksyn. Będą świetnym dodatkiem dla miłośników notatników Field Notes.

10. ?

Tę pozycję pozostawiamy Wam. Być może chcecie przeznaczyć na prezent więcej lub mniej niż 60 złotych. Na stronie naszego sklepu w każdej z kategorii znajdziecie filtr cenowy (po lewej stronie, na dole). Przesuwane myszką zakładki filtra pomogą Wam ustalić preferowany budżet i podpowiedzą, wśród których produktów szukać. Szybko i komfortowo znajdziecie coś dla swoich bliskich lub dla siebie.

Udanego buszowania w Pióromaniaku!

Jeśli macie pytania, piszcie do nas,
Magda i Marcin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *