Dzwoń: +48 784 963 387
DARMOWA WYSYŁKA dla zamówień od 1000 zł.
Dzwoń: +48 784 963 387
DARMOWA WYSYŁKA dla zamówień od 1000 zł.
DARMOWA WYSYŁKA dla zamówień od 1000 zł.
Na skróty
Dzwoń: +48 784 963 387

PIÓROMANIAK CLASSIC

Nietuzinkowe pióra wieczne pochodzące z prywatnych polskich kolekcji. Zweryfikowane pod względem stanu technicznego i estetycznego.

Wszystkie dostępne w Pióromaniaku Classic pióra pochodzą z polskich prywatnych kolekcji. Nierzadko od naszych klientów, którzy zmieniają profil swojego zbioru lub decydują się na zakup tego jedynego, wymarzonego Namiki i chcą zredukować ilość posiadanych egzemplarzy.

Ocena stanu piór

Kładziemy nacisk na dokładną ocenę stanu piór, które oferujemy. Dopuszczamy 3 jego stopnie:
I. 6/6 – stan idealny. Pióro nie nosi śladów użytkowania.
II. 5,5/6 – stan bardzo dobry +. Pióro w niemal idealnym stanie estetycznym. Może mieć minimalne ślady kosmetyczne, o których więcej piszemy w opisie konkretnego egzemplarza.
III. 5/6 – stan bardzo dobry. Pióro w niemal idealnym stanie estetycznym. Może nosić minimalne ślady użytkowania. Szczegółowe informacje będą zawarte w opisie danego egzemplarza.

Nie prowadzimy sprzedaży piór, których stan jest niższy niż 5/6 wg wskazanej wyżej skali oraz niesprawnych technicznie. Przy każdej pozycji na liście publikujemy dodatkowo informację o tym, czy pióro jest nowe, czy używane; czy jest w oryginalnym pudełku oraz o formie prawnej sprzedaży (FV 23%/FV marża).

Możliwość oględzin na żywo

Pióra z listy Pióromaniaka Classic nie stanowią części standardowego asortymentu. Są dostępne do osobistych oględzin w naszym sklepie stacjonarnym po wcześniejszym umówieniu. Umów spotkanie.

Jak dokonać zakupu?

W celu zakupu konkretnej pozycji z listy prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zakup można połączyć z asortymentem ze standardowej oferty sklepu.

***

Lista aktualnie dostępnych piór:

  • brak ofert

Zapraszamy do kontaktu.

Marcin Milewski