Darmowa wysyłka od 199 PLN!

Midori Pouch z nieco innej perspektywy

Kilka tygodni temu wprowadziliśmy do oferty Pióromaniaka kalendarze Midori Pouch. Przygotowaliśmy wówczas przewodnik, który ułatwia wybór odpowiedniego układu, koloru i formatu. Korzystając z ostatnich dni jesiennego światła mieliśmy okazję spojrzeć na Midori Pouch z nieco innej, niebieskiej, perspektywy. W towarzystwie piór Lamy.

Midori Pouch - kalendarz 2018 - sklep Pioromaniak

Midori Pouch – kalendarz 2018 – sklep Pioromaniak.pl

Midori Pouch Diary to zestaw zawierający wklad kalendarzowy oraz okładkę, która może się zamienić w podręczny przybornik. Posiada dwie większe kieszonki – jedną na telefon/tablet (Slim/A5), a drugą, zasuwaną, na przybory do pisania. Jej wewnętrzna strona ma dodatkowo miejsca na włożenie kart płatniczych oraz uchwyt na pióro/długopis. Całość zapinana skórzanym paskiem.

Papier wykorzystany w Pouch Diary to Midori MD. Podczas produkcji jego jakość jest ręcznie sprawdzana przez pracowników wyposażonych m.in. w pióra, atramenty o zróżnicowanych właściwościach, ołówki i pędzle.

Midori Pouch - kalendarz 2018 - sklep Pioromaniak

Midori Pouch – kalendarz 2018 – sklep Pioromaniak.pl

W okładkach kalendarzy Pouch znajduje się uchwyt na pióro. Idealnie będzie pasować Lamy Al-Star wykonane z lekkiego aluminium, wyposażone w elastyczny klips oraz ze skuwką na zatrzask (zapewnia błyskawiczne otwieranie i zamykanie). Polecane początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom piór wiecznych. Świetnie sprawdza się do codziennego pisania. Niezastąpione przy sporządzaniu notatek w szkole lub na studiach.

Midori Pouch - kalendarz 2018 - sklep Pioromaniak

Lamy Al-Star – sklep Pioromaniak.pl

Al-Star jest napełniane za pomocą naboi (np. Lamy T10) lub tłoczka/konwertera (np. Lamy Z24 lub Lamy Z26 – sprzedawany oddzielnie). Umieszczone w korpusie okienko pozwala na bieżące kontrolowanie poziomu atramentu.

Przewodnik pokazujący wszystkie wersje kolorystyczne oraz układy kalendarzy, kryje się pod tym linkiem: Przewodnik: Kalendarze Midori Pouch 2018

Możecie obejrzeć całą kolekcję Midori Pouch klikając tutaj: Midori Pouch Diary 2018. Cena wersji Slim to 140,00 PLN, wersji A5 – 160,00 PLN.

Pióra Lamy w licznych wersjach kolorystycznych obejrzycie tutaj.

Do przeczytania,
Marcin Milewski

Share this post
  , , , , , ,