Zapowiedź: Lamy Studio Racing Green

Lamy Studio Racing Green

Kolorem specjalnym Lamy Studio w 2017 roku jest… Racing Green!

Studio to model, którego nie mamy jeszcze w stałej ofercie (produkt na zamówienie), ale pojawi się wraz z wprowadzeniem nowości. Wzornictwo nagrodzone Good Design Award oraz IF Award.

Lamy Studio Racing Green prawdopodobnie zawita do nas, gdy na drzewach pozostanie niewiele liści. Chociaż jest szansa, że dotrze szybciej.

Do przeczytania,
Marcin Milewski

Przewodnik: Kalendarze Midori Pouch 2018

Kalendarz Midori Pouch sklep

Midori Pouch Diary to okładka z kalendarzem, która jest podręcznym przybornikiem. Posiada dwie większe kieszonki – jedną na telefon/tablet (Slim/A5), a drugą, zasuwaną, na przybory do pisania. Jej wewnętrzna strona ma dodatkowo miejsca na włożenie kart płatniczych oraz uchwyt na pióro/długopis. Całość zapinana skórzanym paskiem.

Dobra wiadomość dla pióromaniaków. Papier wykorzystany w Pouch Diary to Midori MD. Podczas produkcji jego jakość jest ręcznie sprawdzana przez pracowników wyposażonych m.in. w pióra, atramenty o zróżnicowanych właściwościach, ołówki i pędzle.

Midori Pouch Diary jest dostępny w dwóch rozmiarach: Slim i A5. Oprócz wielkości różnica przejawia się w układzie wkładów kalendarzowych. Ponadto wersja Slim ma więcej wariantów kolorystycznych oraz wymienny wkład kalendarzowy (niestety, producent nie przygotował wkładów do wersji A5).

Midori Pouch Diary Slim – układ tygodniowy z miejscem na notatki

Kalendarz Midori Pouch Diary 2018 Linen Blue Slim sklep Pioromaniak

Kalendarz Midori Pouch Diary 2018 – sklep Pióromaniak

Kalendarz w wersji Slim obejmuje okres od 10.2017 r. do 01.2019 r. w układzie tygodniowym + memo (tydzień na lewej stronie i miejsce na notatki na prawej). Liczy 192 strony.

Midori Pouch Diary Slim - uklad

Midori Pouch Diary Slim – uklad

Wkład kalendarzowy w Pouch Diary Slim ma szyty grzbiet. Jest rozkładany na płasko i nie zamyka się samoistnie. Po wykorzystaniu można go wymienić na nowy (do dokupienia oddzielnie każdego kolejnego roku), dzięki czemu okładka będzie służyć przez długi czas.

Kieszonka zewnętrzna zmieści telefon o wymiarach iPhone’a 7.

Dostępne kolory i tkaniny wersji Slim:

Midori Pouch Diary A5 – kalendarz miesięczny oraz oddzielny notatnik

Kalendarz Midori Pouch Diary 2018 A5 sklep Pioromaniak

Kalendarz Midori Pouch Diary 2018 A5 – sklep Pióromaniak

Midori Pouch Diary w formacie A5 ma wkład kalendarzowy (36 strony, układ miesięczny) oraz oddzielny notatnik w linię (64 strony). Kalendarz obejmuje okres od 10.2017 r. do 01.2019 r.

Kieszonka zewnętrzna zmieści mniejszy tablet (np. iPada Mini).

Dostępne kolory i tkaniny wersji A5:

Możecie obejrzeć całą kolekcję Midori Pouch Diary 2018. Cena wersji Slim to 140,00 PLN, wersji A5 – 160,00 PLN.

Do przeczytania,
Marcin Milewski

Pytania do Pióromaniaka. Marcin odpowiada #2

„Pytania do Pióromaniaka. Marcin odpowiada”, czyli pomocne informacje o użytkowaniu piór wiecznych w formie pytań i odpowiedzi. Moja skrzynka, aż puchnie od wiadomości z prośbą o poradę, więc uznaliśmy razem z Magdą, że cykl artykułów pozwoli na podzielenie się z Wami wiedzą i doświadczeniem. To jedna z naszych zasad prowadzenia rodzinnej firmy.

Jeżeli macie jakieś wątpliwości lub prośby związane z piórami wiecznymi, papierem i atramentami, a także dotyczące naszego sklepu, przesyłajcie je na moją skrzynkę (dane kontaktowe). Chętnie na nie odpowiem, a wybrane trafią do kolejnego odcinka Pytań do Pióromaniaka.

Pytanie nr 1:

Gdzieś przeczytałem, że atramenty Standardgraph są „płynące” i zamieniają suche pióra w normalne. Czy to jest prawda? (Łukasz, Facebook)

Atramenty Standardgrapha mają ciekawe właściwości, ale zależne od koloru. Tylko niektóre z całej palety charakteryzują się bardzo dużym przepływem. W opisanej sytuacji sprawdzą się: Cornflower Blue i Reed Green. Potrafią zamienić F-ke w M-kę! Jest jedno „ale”. Trzeba pamiętać, że w przypadku niektórych sucho piszących piór, nawet swobodnie płynący atrament nie pomoże, np. gdy uszkodzony jest spływak lub naprawy wymaga stalówka.

Korzystając z okazji, zamieszczę i tutaj informację, którą często powtarzamy: Atramenty Standardgraph nie zawsze są nalewane przez producenta do pełna, a etykiety bywają przyklejone nierówno. Niestety, nie mamy na to wpływu, więc decydując się na zakup warto pamiętać, że w butelce może być o kilka mililitrów mniej niż wynikałoby to z oznaczenia. Przy takich kolorach (są świetne!) to niedogodność, na którą można spojrzeć z przymrużeniem oka.

Pytanie nr 2:

Czy wysyłacie za granicę? Jestem w UK. (Piotrek, e-mail)

Jasne! Z przyjemnością wysyłamy zakupy w każdy zakątek globu (nie tylko do Wielkiej Brytanii).

Pytanie nr 3 dot. piór Marlen One:

Bardzo piękne pióra. Naprawdę wszystkie kolory wyglądają świetnie! Tylko strasznie mały wybór stalówek (już wyprzedane? Widzę tylko F). No i szkoda, że nie ma tłoczka w komplecie… (Kowal1623, piorawieczneforum.pl)

W tej chwili w stałej ofercie Marlen One dostępne jest ze stalówką F. Wszystko dlatego, że to rozmiar, na który jest popyt. M oraz B praktycznie nie budzą zainteresowania. W razie potrzeby możemy poprosić dystrybutora o dostarczenie egzemplarza z M-ką lub B. Jeśli producent nie ma braków magazynowych, wówczas terminy realizacji są bardzo krótkie.

Oj tak, szkoda, że nie ma tłoczka w zestawie. Na szczęście to rozmiar uniwersalny, więc z dostępnością nie ma problemów (np. tłoczek Faber-Castell).

Pytanie nr 4:

Hej pióromaniacy! Noszę się z zakupem pierwszego pióra. Wybór padł na metalowe Lamy, ale nie wiem które: Lamy Al-Star Graphite lub Lamy Lx Ru. Jaka jest różnica pomijając cenę? (Krzysztof, Facebook)

Najkrócej rzecz ujmując Lamy Lx to ulepszone Lamy Al-Star.

W porównaniu do modelu Al-Star, Lx ma inne stalówki (nowa stylistyka, powłoka w PVD), które piszą bardziej gładko. Klips i pozostałe elementy wykończenia są platerowane w kolorze pióra (w przypadku wersji Ru rutenem). I na koniec: Lamy Lx jest sprzedawane w eleganckim etui z anodowanego aluminium (ten sam materiał, z którego wykonane jest pióro), Al-Star w kartonowym opakowaniu.

Najłatwiej dokonać wyboru odpowiadając sobie na pytanie w jakim celu sięgasz po pióro. Potrzebujesz bardziej eleganckiego? Lamy Lx Ru będzie super. Nowoczesne wzornictwo niekoniecznie z ozdobnikami? Strzał w dziesiątkę: Lamy Al-Star Graphite.

Pytanie do Was:

Wolicie pióra, które piszą sucho czy mokro?

Do przeczytania w kolejnym odcinku pytań do Pióromaniaka!
Marcin Milewski

Galeria Pióromaniaka: #7 Nad morzem

Lamy Al-Star Pacific Blue i Lamy Lx Au - sklep Pioromaniak.pl

Wakacje to wakacje. Mi kojarzą się ze słoneczną (oby jak najczęściej) pogodą, wodą i odpoczynkiem. Z tego powodu dzisiejszy odcinek Galerii Pióromaniaka zawędrował nad morze. Dla tych, którzy czekają na swoją chwilę do złapania oddechu, mają ją już za sobą lub właśnie z niej korzystają.

Lamy Al-Star Pacific Blue - sklep Pioromaniak.pl

Lamy Al-Star Pacific Blue – sklep Pioromaniak.pl

Lamy Lx Au - sklep Pioromaniak.pl

Lamy Lx Au – sklep Pioromaniak.pl

 

Lamy Lx Au - sklep Pioromaniak.pl

Lamy Lx Au – sklep Pioromaniak.pl

Co wybrałam? Pierwsze pióro, po które sięgnęłam, to Lamy Al-Star Pacific Blue, napełnione atramentem o tej samej nazwie (tegoroczna edycja specjalna). Drugie również Lamy, ale tym razem model Lx w wersji Au ze Standardgraphem Maize Yellow (piasek!), zastąpionym na koniec standardowym niebieskim Lamy (napis musiał gdzieniegdzie zyskać delikatne kontury). Do rysowania wybrałam czysty notatnik Moleskine w rozmiarze L.

 

Lamy Al-Star Pacific Blue i Lamy Lx Au - sklep Pioromaniak.pl

Lamy Al-Star Pacific Blue i Lamy Lx Au – sklep Pioromaniak.pl

Możecie znaleźć użyte przeze mnie pióra, atramenty i papier korzystając z linków poniżej:

Pióro wieczne Lamy Al-Star Pacific Blue ma fantastyczny kolor! Komponuje się z nim atrament Pacific Blue. Do Lamy Lx Au pasuje Standardgraph Maze Yellow (dostępny tylko w butelce, więc do pióra będzie potrzebny tłoczek). Papier: notes Moleskine.

Do przeczytania,
Magda

Przewodnik: Kalendarze do Traveler’s Notebook na 2018 rok (Traveler’s Diary 2018)

Travelers notebook kalendarze 2018 sklep pioromaniak travelers diary

Traveler’s Company przygotowało już wkłady kalendarzowe do Traveler’s Notebook na 2018 rok. Aktualna pozostaje dotychczasowa konfiguracja – 3 typy w rozmiarze Regular (tygodniowy wertykalny, tygodniowy + memo, miesięczny) i 2 typy kalendarzy w rozmiarze Passport (tygodniowy, miesięczny).

1. Wkład do Traveler’s Notebook – kalendarz tygodniowy + memo 2018 (Regular) – Weekly + Memo Diary

Zestaw składa się z dwóch notatników liczących po 68 stron każdy.  Pierwszy obejmuje okres od stycznia 2018 do czerwca 2018, drugi od lipca 2018 do grudnia 2018. Na lewej stronie kalendarza znajduje się tydzień podzielony na dni, a na prawej – miejsce na notatki (liniatura: kratka). Papier Midori MD.

Kalendarz Travelers Notebook tygodniowy + memo weekly 2018 regular Diary 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Traveler’s Notebook Weekly + Memo Diary 2018 – sklep Pioromaniak.pl

Kalendarz Travelers Notebook tygodniowy + memo weekly 2018 regular Diary 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Traveler’s Notebook Weekly + Memo Diary 2018 – sklep Pioromaniak.pl

Kalendarz Travelers Notebook tygodniowy + memo weekly 2018 regular Diary 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Traveler’s Notebook Weekly + Memo Diary 2018 – sklep Pioromaniak.pl

2. Wkład do Traveler’s Notebook – kalendarz tygodniowy wertykalny 2018 (Regular) – Weekly Vertical Diary

Zestaw składa się z dwóch notatników liczących po 68 stron każdy.  Pierwszy obejmuje okres od stycznia 2018 do czerwca 2018, drugi od lipca 2018 do grudnia 2018. Układ pionowy – tydzień na dwóch stronach, każdy dzień tygodnia w formie kolumny. Papier Midori MD.

Kalendarz Travelers Notebook tygodniowy wertykalny 2018 Regular weekly vertical Diary 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Travelers Notebook Weekly Vertical Diary 2018 – sklep Pioromaniak.pl

Kalendarz Travelers Notebook tygodniowy wertykalny 2018 Regular weekly vertical Diary 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Traveler’s Notebook Weekly Vertical Diary 2018 – sklep Pioromaniak.pl

Kalendarz Travelers Notebook tygodniowy wertykalny 2018 Regular weekly vertical Diary 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Traveler’s Notebook Weekly Vertical Diary 2018 – sklep Pioromaniak.pl

3. Wkład do Traveler’s Notebook – kalendarz miesięczny 2018 (Regular) – Monthly Diary

Na 48 stronach obejmuje okres od grudnia 2017 roku do stycznia 2019 roku. Papier Midori MD.

Kalendarz Travelers Notebook miesieczny 2018 Regular Diary 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Traveler’s Notebook Monthly Diary 2018 Regular – sklep Pioromaniak.pl

Kalendarz Travelers Notebook miesieczny 2018 Regular Diary 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Traveler’s Notebook Monthly Diary 2018 Regular – sklep Pioromaniak.pl

Kalendarz Travelers Notebook miesieczny 2018 Regular Diary 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Traveler’s Notebook Monthly Diary 2018 Regular – sklep Pioromaniak.pl

4. Wkład do Traveler’s Notebook – kalendarz tygodniowy 2018 (Passport) – Weekly Diary

Zestaw składa się z dwóch notatników liczących po 68 stron każdy. Pierwszy obejmuje okres od stycznia 2018 do czerwca 2018, drugi od lipca 2018 do grudnia 2018. Układ tygodniowy – tydzień na dwóch stronach. Papier Midori MD.

Kalendarz Travelers Notebook tygodniowy + memo weekly 2018 Passport Diary Passport 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Traveler’s Notebook Weekly Diary 2018 Passport – sklep Pioromaniak.pl

Kalendarz Travelers Notebook tygodniowy + memo weekly 2018 Passport Diary Passport 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Traveler’s Notebook Weekly Diary 2018 Passport – sklep Pioromaniak.pl

Kalendarz Travelers Notebook tygodniowy + memo weekly 2018 Passport Diary Passport 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Traveler’s Notebook Weekly Diary 2018 Passport – sklep Pioromaniak.pl

5. Wkład do Traveler’s Notebook – kalendarz miesięczny 2018 (Passport) – Monthly Diary

Na 48 stronach obejmuje okres od grudnia 2017 roku do stycznia 2019 roku. Papier Midori MD.

Kalendarz Travelers Notebook miesieczny 2018 Monthly Diary Passport 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Traveler’s Notebook Monthly Diary 2018 Passport – sklep Pioromaniak.pl

Kalendarz Travelers Notebook miesieczny 2018 Monthly Diary Passport 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Traveler’s Notebook Monthly Diary 2018 Passport – sklep Pioromaniak.pl

Kalendarz Travelers Notebook miesieczny 2018 Monthly Diary Passport 2018 sklep pioromaniak

Kalendarz Traveler’s Notebook Monthly Diary 2018 Passport – sklep Pioromaniak.pl

Do wkładów kalendarzowych Traveler’s Notebook na 2018 rok dołączony jest „Diary Guide”, czyli ulotka informacyjna będąca jednocześnie zestawem zawierającym naklejki do personalizacji. Wygląda on, w zależności od rozmiaru (Passport lub Regular), tak:

Kalendarz Travelers Notebook 2018 regular Diary 2018 sklep pioromaniak Diary Guide

Traveler’s Notebook Diary Guide Regular – sklep Pioromaniak.pl

Kalendarz Travelers Notebook 2018 Diary Passport 2018 sklep pioromaniak guide przewodnik

Traveler’s Notebook Diary Guide Passport – sklep Pioromaniak.pl

Oprócz kalendarzy Traveler’s Company wyda również, jak co roku, komplet naklejek do personalizacji całego notatnika. W 2018 roku motyw przewodni to Traveler’s Train.

Traveler's Notebook - zestaw naklejek 2018 - sklep Pioromaniak.pl

Traveler’s Notebook – zestaw naklejek 2018 – sklep Pioromaniak.pl

Travelers Notebook - zestaw naklejek 2018 - Sticker Set

Traveler’s Notebook – zestaw naklejek 2018 – sklep Pioromaniak.pl

Podobnie rzecz ma się z podkładkami do wygodniejszego pisania (do notatnika Regular lub do notatnika Passport):

Traveler's Notebook - podkładka 2018 - Regular - sklep Pioromaniak.pl

Traveler’s Notebook – podkładka 2018 – Regular – sklep Pioromaniak.pl

Traveler's Notebook - podkładka 2018 - Passport - sklep Pioromaniak.pl

Traveler’s Notebook – podkładka 2018 – Passport – sklep Pioromaniak.pl

Wkłady kalendarzowe do Traveler’s Notebook na 2018 rok i pozostałe akcesoria będą dostępne w Pióromaniaku jesienią (październik) w cenach zależnych od wersji. Za każdym razem znikają z półek dosyć szybko, więc po podjęciu decyzji o zakupie, lepiej jej nie odkładać. Nie będziemy mieć dodatkowych dostaw.

Do przeczytania,
Marcin Milewski

Wprowadzamy: Nowe atramenty Graf von Faber-Castell – Turquoise, Electric Pink i Burned Orange

Atramenty Graf von Faber-Castell Turquoise, Electric Pink i Burned Orange to trzy nowe kolory, o których pojawieniu się wspominaliśmy w czerwcu. Dotarły w tym tygodniu do Pióromaniaka, więc mamy możliwość pokazania Wam, jak prezentują się na żywo:

Atrament Graf von Faber Castell Turquoise

Atrament Graf von Faber Castell Turquoise – sklep Pioromaniak.pl

Atrament Graf von Faber Castell Electric Pink – sklep Pioromaniak.pl

Atrament Graf von Faber Castell Burned Orange sklep Pioromaniak

Atrament Graf von Faber Castell Burned Orange – sklep Pioromaniak.pl

Atrament Graf von Faber Castell Burned Orange sklep Pioromaniak

Atrament Graf von Faber Castell Burned Orange – sklep Pioromaniak.pl

Atrament Graf von Faber Castell: Burned Orange, Turquoise, Electric Pink – sklep Pioromaniak.pl

Wszystkie trzy nowe kolory mają dobry przepływ. Butelki mają objętość 75 ml. Turkusowy jest atramentem wodoodpornym.

Nowe atramenty Graf von Faber-Castell są dostępne w Pióromaniaku w butelkach:

lub nabojach:

Do przeczytania,
Marcin Milewski

Pilot MR, Metropolitan czy Cocoon – różnice

Pióra_wieczne_Pilot_MR_Plumix_Pioromaniak.pl

Pilot MR, Metropolitan czy Cocoon? Pytanie, które trafia do nas dosyć często. To zrozumiałe, bo dostępne w internecie recenzje są publikowane przez pióromaniaków z różnych zakątków globu. Odpowiedź? To prawie to samo pióro. No właśnie… prawie.

Pilot MR, Pilot Metropolitan i Pilot Cocoon to zasadniczo ten sam model pióra. Różne nazwy to efekt wprowadzenia go do oferty na rynku europejskim (MR), amerykańskim (Metropolitan lub Metro) oraz japońskim (Cocoon). Różnice ograniczają się do:

  1. wersji kolorystycznych – szczególnie Cocoon – jednolite kolory;
  2. oraz rozmiarów nabojów używanych do napełniania (MR – naboje w standardzie uniwersalnym; Metropolitan – tylko naboje Pilota; Cocoon – tylko naboje Pilota).

W polskiej dystrybucji producent używa nazwy Pilot MR, a pióro jest napełniane na naboje (ewentualnie tłoczek) w standardzie uniwersalnym. Jednak z tłoczkiem trzeba uważać, bo nie każdy uniwersalny pasuje. Mamy szczęście jeśli chodzi o dostępne kolory. Tych nie brakuje:

Mam nadzieję, że te wiadomości pomogą Wam przebrnąć przez zawiły świat nazewnictwa Pilota MR.

Do przeczytania,
Marcin Milewski

Zapowiedź: Faber-Castell Loom Gunmetal Metallic i Shiny

Hej pióromaniacy!

Dowiedzieliśmy się, że na jesieni do oferty Faber-Castell dołączy nowa wersja modelu Loom. Będzie to… Gunmetal. W dwóch odsłonach: matowej i błyszczącej.

Faber-Castell Loom Shiny Gunmetal pioro wieczne sklep Pioromaniak

Faber-Castell Loom Shiny Gunmetal – pióro wieczne – sklep Pioromaniak.pl

Faber-Castell Loom Metallic Gunmetal pioro wieczne sklep Pioromaniak

Faber-Castell Loom Metallic Gunmetal – pióro wieczne – sklep Pioromaniak.pl

 

Nie znamy jeszcze cen nowych wykończeń, ale prawdopodobnie będą nieco droższe od klasycznej linii. Dostępność stalówek jak do tej pory: EF, F, M i B.

Co myślicie o nowej wersji modelu Loom?

Do przeczytania,
Marcin Milewski

Wprowadzamy: Pióra wieczne Marlen One

Marlen One pioro wieczne sklep Pioromaniak

Marlen to marka, która w naszym sklepie pojawia się po raz pierwszy, ale nie bez przyczyny. Do tej pory skupialiśmy się na piórach o nowoczesnym wyglądzie (Lamy, Pilot), mieszczących się w atrakcyjnych widełkach cenowych. Szczególnie dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze światem ładnego pisania. Firma Marlen jest znana z zupełnie innej strony. Manufaktura powstała 1982 roku we Włoszech. Wytwarza głownie odważne, szalenie drogie i rozpoznawalne z daleka edycje limitowane. Udało nam się jednak w jej ofercie odnaleźć model Marlen One. Naszym zdaniem, doskonałą propozycję dla tych z Was, którzy chcieliby przejść na kolejny poziom po piórach dla początkujących. To oczywiście nie znaczy, że nie można otworzyć drzwi do świata piór zaczynając od One. To byłaby piękna przygoda!

Marlen One pioro wieczne sklep Pioromaniak

Marlen One – pióro wieczne – sklep Pioromaniak.pl

Marlen One jest wyjątkowym piórem. Patrząc na same zdjęcia widać nietuzinkowość.  Z kilku powodów: włoskie wzornictwo, fantastyczne kolory żywicy (mieni się zmieniając barwę w zależności od kąta padania światła!), bardzo dobre właściwości piśmiennicze i niewygórowana, jak na tego typu produkt, cena.

Marlen One pioro wieczne sklep Pioromaniak

Marlen One – pióro wieczne – sklep Pioromaniak.pl

System napełniania Marlen One jest bajecznie prosty – naboje lub tłoczek w rozmiarze uniwersalnym. Zwróćcie uwagę, że w zestawie znajdują się naboje startowe, ale tłoczek trzeba dokupić oddzielnie (np. pasował będzie np. tłoczek Faber-Castell).

Marlen One pioro wieczne sklep Pioromaniak

Marlen One pioro wieczne sklep Pioromaniak

Kolory Marlen One dostępne w Pióromaniaku:

Ponieważ Marlen One to pióro z wyższej półki cenowej, zestaw jest bardziej rozbudowany niż w przypadku tańszych produktów. Decydując się na zakup Marlen One po otwarciu Bezpiecznej Paczki Pióromaniaka znajdziecie więc komplet zawierający:

  • pióro Marlen One;
  • naboje startowe, aby natychmiast, bez ceregieli, móc zacząć pisać;
  • ozdobne, prezentowe kartonowe pudełko;
  • kartę gwarancyjną wraz z instrukcją obsługi.
Marlen One pioro wieczne sklep Pioromaniak

Marlen One – pióro wieczne – sklep Pioromaniak.pl

Pióro wieczne Marlen One jest dostępne w Pióromaniaku w cenie 370 PLN. Dane techniczne (wymiary, waga, materiały itp.) znajdziecie w zakładce „Dodatkowe informacje”.

Do przeczytania,
Marcin Milewski

Wprowadzamy: Atrament Aurora Blue, Blue/Black i Black

Atrament Aurora Black Blue sklep Pioromaniak.pl

Do oferty atramentów dołączamy Aurorę w trzech kolorach: czarnym, granatowym i niebieskim. Wszystkie cieszą się dobrą opinią wśród pióromaniaków. Aurora Black to jedna z najczarniejszych czerni, Aurora Blue/Black – bardzo ciekawy granat, a Aurora Blue – klasyka dla miłośników niebieskiego.

Atrament Aurora Black czarny sklep Pioromaniak.pl

Atrament Aurora Black – czarny – sklep Pioromaniak.pl

Atrament Aurora Blue Black sklep Pioromaniak.pl

Atrament Aurora Blue/Black – granatowy – sklep Pioromaniak.pl

Atrament Aurora Blue niebieski sklep Pioromaniak.pl

Atrament Aurora Blue – niebieski – sklep Pioromaniak.pl

Oprócz fajnych kolorów jest jeszcze fantastyczna, elegancka butelka. Niezależnie gdzie postawiona, przyciąga spojrzenia. Producent zatyka ją specjalną uszczelką (do wyjęcia przed pierwszym użyciem) i indywidualnie otula folią. Na koniec pakuje w oddzielny kartonik. Dzięki temu minimalizuje ryzyko uszkodzenia lub wylania w czasie transportu do zera.

Atrament Aurora jest dostępny w Pióromaniaku w cenie 60 PLN (butelka o pojemności 45 ml) w trzech kolorach:

Do przeczytania,
Marcin Milewski

PS Jaki kolor atramentu wybieracie do pracy?

Pages:123456789»